Zobacz więcej Ramki na zdjęcia

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Obrazy i ramiarstwo

Strzałka w prawo

Ramki na zdjęcia

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka na zdjęcia Paris 40 x 50 cm biała
Strzałka w prawo

Ramka na zdjęcia Paris 40 x 50 cm biała

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zatrzymaj wspomnienia na fotografiach i spraw, aby Twoje wnętrze nabrało indywidualnego charakteru. Pomoże Ci w tym ramka na zdjęcia Paris biała. Uniwersalny kolor sprawdzi się w wielu wnętrzach. Stąd też dobrze prezentuje się na białej ścianie lub w kontrastującym odcieniu. Pięknie komponuje się z pastelowymi odcieniami w stylu minimalistycznym i skandynawskim.

   Cechy i zalety

    Ramka na zdjęcia Paris 40 x 50 cm biała to produkt, który pełni funkcję dekoracyjną. Możesz go powiesić na pustej ścianie. Za oprawą umieścisz fotografię rodzinną czy też grafikę nawiązującą do ulubionego motywu. Biały odcień i delikatne wykończenie obramowania sprawia, że pasuje do wielu wnętrz. Dobrze wygląda w stylu skandynawskim, minimalistycznym czy też nowoczesnym. Ramka na zdjęcia Paris biała to dodatek, który bez problemu zamocujesz na pustej ścianie, a także ustawisz na komodzie czy też na półce. Produkt jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, co przekłada się na jego trwałość i odporność. Zobacz też inne dodatki z serii Paris w naszym sklepie. Z takim wyposażeniem urządzisz i udekorujesz swoje wnętrze.

     Specyfikacja techniczna

     SeriaParis
     Szerokość ramy40mm
     MateriałSzkło i płyta MDF
     KolorBiały
     Przeznaczenieoprawa zdjęć
     Kod produktu5902841522787