LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka pięciokrotna Kontakt-Simon S10 uniwersalna biała

Ramka pięciokrotna Kontakt-Simon S10 uniwersalna biała

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Montaż pięciokrotnej ramki takiej jak ta jest sposobem na zabezpieczenie instalacji przed wypadnięciem ze ściany. Dzięki ramce jej wewnętrzne części, takie jak kable, będą ukryte w środku i nie będzie możliwy przypadkowy kontakt z nimi. To ważne, bo źle zabezpieczona instalacja może powodować nawet porażenie prądem. Prawidłowo zamocowana ramka zmniejsza ryzyko takich wypadków.

   Cechy i zalety

    Jeśli nie zamocujesz dookoła Twojego kontaktu ramki, całość będzie się gorzej prezentowała. Taka instalacja sprawia wrażenie niewykończonej, a montaż tego prostego elementu jest sposobem, by całość prezentowała się bardziej estetycznie. Jednak nie chodzi tylko o względy wizualne, bo niezabezpieczony ramką kontakt może być też mniej trwały. Boczne części gniazdka powinny być zakryte za pomocą ramki, by ukryć wewnętrzne elementy konstrukcji. Montaż tej części sprawia też, że całość lepiej będzie trzymała się ściany. Biała ramka jest uniwersalna, bo większość kontaktów jest utrzymana w tym kolorze. Na stronie Castoramy możesz jednak znaleźć też inne rodzaje kontaktów w różnych kolorach. Zobacz je wszystkie na stronie i wybierz ten, który najlepiej będzie pasował do Twojego domu.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902787840945