Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ramki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka pięciokrotna Ospel As biała

Ramka pięciokrotna Ospel As biała

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Biała ramka do kontaktów jest najbardziej uniwersalna, a ten model wyróżnia duża ilość miejsca na gniazdka. To przydatne zarówno w małych pokojach, w których chcesz zaoszczędzić miejsce, jak i w większych, gdzie ilość sprzętu wymusza więcej niż zwykle gniazdek na wtyczki. Dzięki ramce w szczeliny dookoła otworów czy przełączników nie będzie dostawał się brud.

  Cechy i zalety

  Ramka na pięć różnych gniazdek jest niezbędna w dużym domu lub pokoju, w którym masz wiele kontaktów umieszczonych po pięć obok siebie. Tego typu długi panel sprawdzi się przede wszystkim w salonie, gdzie może posłużyć do podłączania lamp i sprzętu elektronicznego. W kuchni, mając pięć kontaktów w tym samym miejscu, można swobodnie podłączyć czajnik elektryczny, mikser, sokowirówkę i inne sprzęty, eliminując problem plączących się kabli. Taki panel musi mieć odpowiednią oprawę, dzięki której kurz i brud nie będą osadzały się w szczelinach dookoła niego. Ta obudowa w kolorze białym jest najbardziej uniwersalna, odpowiednia do każdego wnętrza z jasnymi ścianami czy kafelkami. Będzie pasować do dowolnych mebli, zasłon i dywanów niezależnie od ich koloru.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorBiały
   MateriałTworzywo ABS
   Kod produktu5907577451899