Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka pięciokrotna Ospel As satyna

Ramka pięciokrotna Ospel As satyna

18,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Kolor

Strzałka wstecz
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ramka pięciokrotna As ma satynowe wykończenie, które świetnie koresponduje z połyskliwymi tapetami, matowymi kafelkami i marmurem na ścianach czy blatach. Dobrze uzupełnia też takie kolory, jak grafit, czerń czy granat. Łatwo zamontujesz ją przy większości standardowych kontaktów elektrycznych dostępnych w sklepach budowlanych.

   Cechy i zalety

    Pięciokrotna ramka nadaje się do wszystkich kontaktów i włączników uszeregowanych po pięć w jednym zestawie. Znajdziesz je w salonach, w których potrzeba wielu miejsc do wpięcia różnorodnej elektroniki czy ładowarek. Również w kuchni często spotyka się większe zestawy gniazdek, idealnych do podłączania sprzętów AGD. Zwykle trzeba jednak dokupić do nich ramkę, dzięki której konstrukcja lepiej się trzyma pod tynkiem. Chodzi też o wygląd, bo odpowiednia ramka może dodać wnętrzu spójności i elegancji. Ta z satynowym połyskiem będzie świetna, jeśli masz ściany w zimnych kolorach, takich jak szarość, fiolet czy granat. Uzupełnia też wszystkie połyskliwe tapety i marmurowe płytki. Na ramkach takiego koloru nie widać śladów kurzu, co ważne przy codziennym sprzątaniu.

    • Ramka x5 uniwersalna – możliwość montażu w pionie i poziomie
    • Łatwy montaż
    • Prosty i elegancki wygląd

    Specyfikacja techniczna

    KolorJasny satynowy
    MateriałTworzywo ABS
    Kod produktu5907577475475