Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka poczwórna Kontakt-Simon S10 uniwersalna biała

Ramka poczwórna Kontakt-Simon S10 uniwersalna biała

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Poczwórna ramka taka jak ta służy do zabezpieczania z zewnątrz bocznych części gniazdek. To ważne nie tylko ze względu na walory wizualne, ale też dlatego, że nie zabezpieczona odpowiednio instalacja może być mniej niezawodna i trwała niż taka w odpowiedniej ramce. Dzięki obramowaniu całość lepiej będzie trzymała się ściany.

   Cechy i zalety

    Kontakt bez ramki nie tylko gorzej wygląda, ale też stwarza zagrożenie. Łatwiej może wypaść ze ściany, pozostawiając na wierzchu elementy instalacji, których nie powinno się dotykać. Poza tym poszczególne jego części mogą się szybciej zniszczyć. Dlatego warto od razu do swojego kontaktu dobrać odpowiednią ramkę, pamiętając o tym, by była ona przeznaczona do odpowiedniej liczby gniazdek. W tym wypadku obramuje ona zestaw czterech kontaktów czy włączników, jaki często spotyka się na korytarzach czy w pomieszczeniach o złożonym systemie oświetlenia. Biała ramka jest uniwersalna, bo pasuje do większości kontaktów, które też zwykle utrzymane są w tym kolorze. Na stronie Castoramy zobacz, jakie inne rodzaje ramek są dostępne w ofercie tego sklepu.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902787840907