Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka podwójna Kontakt-Simon S10 uniwersalna biała

Ramka podwójna Kontakt-Simon S10 uniwersalna biała

5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ramka to plastikowy element, który otacza zwykle kontakt czy włącznik. To sposób na stabilniejsze i bardziej bezpieczne zamocowanie instalacji elektrycznej w ścianie, bo gniazdko będzie chronione również z boku. Biała ramka jest najbardziej uniwersalna, bo to kolor, w jakim najczęściej występują zewnętrzne elementy instalacji elektrycznej.

   Cechy i zalety

    Przy planowaniu wyglądu ścian liczą się również drobne elementy, takie jak ramki do kontaktów. Bez nich całość będzie wyglądała na niewykończoną. Wybierz białe ramki, jeśli chcesz mieć pewność, że będą one dobrze prezentowały się z pozostałymi elementami instalacji elektrycznej, które zwykle też utrzymane są w tym kolorze. To neutralna barwa, która dobrze wygląda na tle większości kolorów ścian. Ramka osłania też kontakt przed uszkodzeniami mechanicznymi, więc jest to nie tylko element służący jako dekoracja. Łatwo zamontujesz go dookoła gniazdka, bo jest dostosowany kształtem do najczęściej spotykanego kształtu kontaktów. Jeśli szukasz ramki o innej wielkości, sprawdź na stronie Castoramy, jakie jeszcze są dostępne w ofercie, a następnie szukaj ich w sklepie stacjonarnym w Twojej okolicy.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu5902787840822