Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka podwójna Ospel As czarna

Ramka podwójna Ospel As czarna

7,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Kolor

Strzałka wstecz
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podwójna ramka podtynkowa to praktyczny element wykończeniowy instalacji elektrycznej widoczny na ścianie. Szybko i łatwo zamontujesz w niej przełącznik bądź kontakt zarówno w poziomie, jak i pionie – w zależności od Twoich potrzeb. Ramka sprawdzi się w instalacji Twojego domu lub przestrzeni użytkowej. Dostępna jest w nowoczesnym kształcie i czarnym kolorze. W naszej ofercie znajdziesz także inne atrakcyjne ramki podtynkowe.

   Cechy i zalety

    Ramka podtynkowa sprawdzi się jako wykończenie instalacji elektrycznej w lokalach użytkowych i w Twoim domu. Z łatwością zamontujesz ją na ścianie w poziomie lub pionie, uzyskując 2 miejsca na kontakty bądź przełączniki. Ramka jest praktycznym elementem, który uchroni ścianę przed zabrudzeniem przy częstym używaniu przełącznika lub kontaktu. Wykonana została z wytrzymałego tworzywa sztucznego, które zachowa swój atrakcyjny wygląd nawet przy długotrwałej eksploatacji. Produkt dostępny jest w nowoczesnym czarnym kolorze, który ciekawie zestawić możesz z bordowymi lub grafitowymi ścianami. Interesująco będzie także kontrastować z jasnym kolorem ścian, stanowiąc nowoczesny element wykończeniowy w lokalach użytkowych lub Twoim domu. W ofercie marketów Castorama znajdziesz bogaty asortyment ramek podtynkowych.

    • Ramka uniwersalna (pion, poziom)
    • Szybki montaż

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    KolorCzarny
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5907577493363