icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ramki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka podwójna Ospel As srebrna

Ramka podwójna Ospel As srebrna

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Srebrna ramka dodaje wnętrzu delikatnego blasku i pięknie podkreśla ściany utrzymane w większości odcieni chłodnych barw. Szczególnie dobrze nadaje się do uzupełnienia szarych i srebrzystych ścian. Komponuje się z płytkami, marmurowymi powierzchniami i naturalnym kamieniem, dlatego tak często używana jest w kuchniach i łazienkach, gdzie można te materiały najczęściej znaleźć.

  Cechy i zalety

  Srebrna ramka podtynkowa ma delikatny połysk, który sprawdzi się w eleganckim wnętrzu o wystroju w chłodnej tonacji. Pasuje szczególnie do ścian we wszystkich odcieniach grafitu i tapet o satynowym wykończeniu. Dobrze uzupełnia płytki, marmury i naturalny kamień, więc sprawdzi się też w kuchni czy łazience. To jedna z bardziej uniwersalnych wersji kolorystycznych, chętnie wybierana jako wystrój hoteli, biur czy gabinetów. Ramka nadaje się do zamontowania na podwójnym kontakcie, który wybierany jest we wnętrzach coraz częściej, by zwiększyć ilość miejsca potrzebnego na wtyczki czy ładowarki. Obudowę zaczepia się o metalową strukturę wokół gniazdka – pozwala to ukryć nieestetyczne fragmenty konstrukcji i lepiej utrzymać całość przytwierdzoną do ściany.

  • Ramka x2 uniwersalna – możliwość montażu w pionie i poziomie
  • Łatwy montaż
  • Prosty i elegancki wygląd

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  KolorSrebrny
  MateriałTworzywo ABS
  Kod produktu5907577476274