icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka podwójna Ospel As szkło białe

Ramka podwójna Ospel As szkło białe

97,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ramka do kontaktu służy do ukrywania jego elementów konstrukcyjnych i lepszego mocowania całości w ścianie. Dlatego powinna ona być dobrej jakości i mieć odpowiednio wyprofilowane otwory lub zaczepy, które zapewnią prawidłowe umieszczenie jej na podstawie kontaktu. Model w białym kolorze stanowi najbardziej uniwersalną propozycję, jeśli chodzi o wystrój wnętrz.

   Cechy i zalety

    Ramka podwójna As w kolorze białego szkła służy do obramowania kontaktów na dwie wtyczki lub dwóch włączników o standardowych wymiarach. Odpowiednio wyprofilowane otwory u podstawy sprawiają, że montaż jest łatwy, a po nim całość solidnie trzyma się na swoim miejscu. Ramka ma barwę mlecznego szkła, która jest bardzo elegancka, a przy tym ma wszechstronne zastosowanie. W ciemnych pokojach będzie stanowić jaśniejszy element, w tych urządzonych na biało zapewni uniwersalną oprawę kontaktów, a w kolorowych doda subtelny kontrapunkt dla dominującej tonacji. Dodatkowym plusem złamanej bieli jest fakt, że nie widać na niej kurzu. Do usuwania ewentualnych zabrudzeń wystarczy zwykła szmatka czy kawałek ręcznika papierowego, bo powierzchnia jest gładka i łatwo się zmywa.

    • Ramka x2 uniwersalna – możliwość montażu w pionie i poziomie
    • Łatwy montaż
    • Prosty i elegancki wygląd

    Specyfikacja techniczna

    KolorBiały
    MateriałTworzywo ABS
    Kod produktu5907577481568