Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka podwójna Schneider Electric Sedna Design&Elements biała

Ramka podwójna Schneider Electric Sedna Design&Elements biała

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ramka podwójna Schneider Electric Sedna Design&Elements biała przeznaczona jest do oprawiania gniazd oraz przełączników. Jest to element instalacji elektrycznej, który służy do wykończenia oraz zabezpieczenia elementów przed uszkodzeniem. Produkt został wykonany z wysokiej klasy tworzywa sztucznego. Dzięki temu będzie Ci służył przez wiele lat.

   Cechy i zalety

    Szukasz dla siebie obudowy do zabezpieczenia gniazdek lub przełączników instalacji elektrycznej? Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie! Ramka podwójna Schneider Electric Sedna Design&Elements biała to produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dzięki niemu możesz elegancko wykończyć aranżację danego wnętrza, łącząc ze sobą dwa kontakty. Ramka podwójna Schneider Electric Sedna Design&Elements biała przylega do ściany. Dzięki temu chroni gniazdka przed uszkodzeniem lub wyrwaniem. Produkt, z serii Sedna Design&Elements, wykonany jest w uniwersalnym kolorze. W związku z tym będzie doskonale prezentować się na praktycznie każdej ścianie. Powierzchnia obudowy stworzona jest z wysokiej klasy tworzywa sztucznego. Sprawdź pozostałe produkty tej marki dostępne w naszej ofercie!

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuRamka
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MarkaSchneider Electric
     SeriaSedna Design&Elements
     Liczba modułów2
     Grupa kolorystycznaBiały
     KolorBiały
     Kod produktu3606481482303