Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka pojedyncza Kontakt-Simon S54 srebrna

Ramka pojedyncza Kontakt-Simon S54 srebrna

8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ramka pojedyncza Kontakt-Simon S54 srebrna jest niezbędna, by prawidłowo zakończyć instalację elektryczną w pomieszczeniu. Dopasujesz ją do gniazd elektrycznych. Przeznaczenie sprawia, że produkt cechuje się wysoką jakością wykonania. W naszej ofercie znajdziesz serię S54, która zawiera różne modele ramek o jednakowej kolorystyce i stylistyce wykonania.

   Cechy i zalety

    Ramka pojedyncza Kontakt-Simon S54 srebrna przyda Ci się podczas prac wykończeniowych w pomieszczeniu. Dzięki niej solidnie przymocujesz gniazda elektryczne lub włączniki. W ten sposób szczelnie osłonisz otwór ścienny, w którym znajdują się przewody. Ramka jest łatwa w montażu i demontażu, gdy zajdzie potrzeba naprawy. Produkt wyróżnia się wytrzymałością. Ramka pojedyncza Kontakt-Simon S54 srebrna cechuje się nowoczesnym wyglądem i klasycznym, kwadratowym kształtem. Dopasujesz ją do stylowej aranżacji pomieszczenia, gdzie w połączeniu z pozostałymi elementami wystroju będzie stanowić estetyczną całość. Seria S54 to komplet ramek, które różnią się pod względem budowy. Produkt spełni Twoje oczekiwania pod względem jakości oraz walorów dekoracyjnych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaKontakt-Simon
     SeriaS54
     Liczba modułówPojedynczy
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     KolorSrebrny
     Kod produktu5902787826925