Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka pojedyncza Polmark Tarnów Rosa biała

Ramka pojedyncza Polmark Tarnów Rosa biała

4,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Ramka pojedyncza jest obudową dla gniazd instalacji elektrycznej. Produkt wykonano z trwałego tworzywa sztucznego, dlatego też jest on odporny na działanie czynników zewnętrznych. Biały kolor ramki doskonale pasuje do wszelkiego rodzaju łączników i gniazd. Kompaktowe rozmiary utrzymane są w zgodzie ze standardowymi wymiarami, co czyni z niej produkt uniwersalny.

   Cechy i zalety

    Ramka pojedyncza serii Rosa służy do obudowy gniazd instalacji elektrycznej w mieszkaniu lub pomieszczeniach biurowych. Produkt posiada uniwersalny rozmiar, dzięki czemu jest odpowiedni do wszelkiego rodzaju łączników. Ramka została starannie wykonana z trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego. Biały kolor produktu sprawia, że z łatwością komponuje się z gniazdami łączników o różnorakim przeznaczeniu, zarówno tym obsługującym źródła oświetlenia jak i tym służącym do bezpośredniego podłączenia odbiorników energii elektrycznej. Ramka pojedyncza odznacza się kompaktowym wyglądem, pasującym do wielu aranżacji i stylów, w jakich wykończono dane wnętrze. Produkt łatwy w montażu, z powodzeniem możesz przeprowadzić go samodzielnie.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     MateriałKopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) i poliwęglan (PC)
     Kod produktu5907559859187