icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Ramki

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki

Strzałka w prawo

Ramka potrójna Kontakt-Simon S10 uniwersalna biała

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka potrójna Kontakt-Simon S10 uniwersalna biała
8,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Potrójna ramka tego typu służy do zabezpieczania bocznych ścianek zewnętrznych popularnego rodzaju kontaktów. Bez tego typu oprawy instalacja mogłaby szybciej się zniszczyć, a poza tym gorzej trzymałaby się ściany. Dlatego standardowo ten element montuje się dookoła gniazdek niezależnie od tego, w jakim podłożu są one umieszczone.

  Cechy i zalety

  Jeśli zamontujesz w ścianie kontakt, ale nie zabezpieczysz go odpowiednią ramką, to elementy instalacji szybciej się zniszczą. Poza tym gorzej będą trzymać się ściany, a co za tym idzie, całość będzie mniej trwała i nie tak stabilna. A to może być niebezpieczne, bo wyrwanie ze ściany fragmentu instalacji grozi porażeniem prądem. Dlatego montując kontakty, zawsze warto dookoła nich zamontować tego typu ramki. Opisywany model jest uniwersalny i służy jako obramowanie potrójnych kontaktów. Sprawdzi się przy wielu różnych gniazdkach również z uwagi na neutralny kolor, który pasuje do każdego wnętrza. Zobacz, jakie jeszcze wersje kolorystyczne kontaktów i ramek do nich są dostępne na stronie Castoramy, a następnie kontynuuj zakupy on-line lub w sklepie stacjonarnym.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorBiały
   MateriałTworzywo sztuczne
   Kod produktu5902787840860