Zobacz więcej Ramki podtynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Gniazdka i łączniki

Strzałka w prawo

Podtynkowe

Strzałka w prawo

Ramki podtynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ramka potrójna Ospel As biała

Ramka potrójna Ospel As biała

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Kolor

Strzałka wstecz
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Potrójna ramka służy do oprawy gniazd oraz łączników. Możesz dzięki niej wykończyć elementy instalacji elektrycznej, zabezpieczając je przed uszkodzeniami. Ramka jest wykonana z trwałego i gładkiego tworzywa sztucznego, które łatwo utrzymasz w czystości. Biały kolor jest uniwersalny i pasuje do większości stylów aranżacji wnętrz.

   Cechy i zalety

    Ramka potrójna służy do oprawy gniazd i łączników. Stosując ten wybór, zyskasz możliwość obudowania elementów instalacji elektrycznej. Ramka z trzema otworami świetnie nadaje się do wykończenia kilku gniazd komputerowych lub dowolnej konfiguracji gniazd RTV-SAT z telefonicznymi. Możesz ją również wykorzystać do oprawy potrójnego gniazdka. Wyrób wykonano z mocnego tworzywa sztucznego, które jest odporne na uszkodzenia. Obudowane łączniki i gniazda są zabezpieczone przed wyrwaniem ze ściany, a także uniemożliwiają dostęp dzieci i zwierząt domowych do niebezpiecznych części. Oprawa jest w kolorze białym, który jest uniwersalny i łatwy do połączenia z resztą wystroju wnętrza. W sklepach Castorama znajdziesz także inne modele ramek.

    • Ramka x3 uniwersalna – możliwość montażu w pionie i poziomie
    • Łatwy montaż
    • Prosty i elegancki wygląd

    Specyfikacja techniczna

    Poziom ochronyIP20
    KolorBiały
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5907577451875