icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Piecyki narfowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Ogrzewanie przenośne

Strzałka w prawo

Piecyki narfowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Ręczna pompka paliwa do piecyków naftowych

Ręczna pompka paliwa do piecyków naftowych

15,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pompkę ręczną możesz wykorzystać podczas licznych prac w ogrodzie, warsztacie, jak również w garażu. Produkt pozwoli na łatwe oraz wygodne przelanie różnego rodzaju cieczy, dzięki czemu daną pracę wykonasz szybciej niż dotychczas. Pompka została wyprodukowana z tworzywa sztucznego, dlatego też jest trwała i nie ulega korozji.

   Cechy i zalety

    Pompka ręczna posiada szeroki wachlarz zastosowań, dzięki czemu możesz ją wykorzystać zarówno w przydomowym warsztacie, garażu, jak również na terenie ogródka działkowego. Produkt znajduje zastosowanie podczas przelewania różnego rodzaju cieczy, tym samym chroniąc Cię przed kontaktem z zanieczyszczeniami czy drażniącymi substancjami. Pompka ręczna ułatwia także dostarczenie cieczy do pojemników ograniczonym ciasnym wlotem, przez co daną pracę możesz wykonać szybko oraz dokładnie. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest trwały, a także odporny na szkodliwe działanie wilgoci. Pompka posiada komfortowy uchwyt, przez co wygodnie układa się w dłoni. Produkt wykończono w kolorze białym i czerwonym, dlatego też będzie widoczny pośród innych narzędzi, znajdujących się w pomieszczeniu gospodarczym.

     Specyfikacja techniczna

     Typ opakowaniaszt.
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu4963505277277