LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Rury i złączki

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Instalacje kominkowe

Strzałka w prawo

Rury i złączki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Redukcja Darco ocynkowana 100/150 mm

Redukcja Darco ocynkowana 100/150 mm

42,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Redukcja o okrągłym przekroju jest elementem przeznaczonym do budowy ciągów w systemach ogrzewania, wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. Element służy do łączenia rur, które różnią się średnicami. Złączka jest wytrzymała na wysokie temperatury, dzięki czemu może być również stosowana w układach kominowych. Została wykonana z mocnej blachy ocynkowanej.

   Cechy i zalety

    Redukcja jej rodzajem kształtki do rur, która łączy dwa odcinki przewodów różniących się średnicami. Została zaprojektowana specjalnie do budowy systemów rozprowadzania ciepłego lub gorącego powietrza – znajduje zastosowanie w układach wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i kominowych. Element w prosty sposób łączy przewody – właściwy montaż zapewnia szczelność instalacji i jej bezawaryjną pracę. Złączka została wykonana z materiałów odpornych na wysokie temperatury i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu na długo zapewnia bezawaryjną pracę. Ocynkowana blacha jest bardziej odporna na korozję niż zwykła stal. Szeroka gama dostępnych kształtek i redukcji umożliwia Ci wykonanie skomplikowanych instalacji kominowych, dopasowanych do potrzeb budowlanych w Twoim domu.

    • Ułatwia montaż
    • Precyzyjnie wykonana
    • Umożliwia zmianę średnicy

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar połączenia100mm
    Średnica produktu150mm
    Maksymalna temperatura robocza250°C
    MateriałStal
    Kod produktu5907803625070