icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Redukcje do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Redukcje do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Redukcja mosiądz gwint wewnętrzny / zewnętrzny 1" x 1/2"

Redukcja mosiądz gwint wewnętrzny / zewnętrzny 1" x 1/2"

13,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczna redukcja to niewielki element, który z pewnością przyda się podczas naprawy lub montażu rur instalacji wodnej w Twoim domu. Do jej wykonania zastosowano wytrzymały mechanicznie mosiądz – dzięki temu będzie Ci ona służyć przez długi czas. Produkt jest też odporny na szkodliwe działanie wody, co zapobiega jego zardzewieniu.

   Cechy i zalety

    Praktyczna redukcja z pewnością znajdzie zastosowanie podczas wymiany lub montażu rur instalacji wodnej w Twoim domu. Produkt wytworzono z mosiądzu, który cechuje się trwałością i wytrzymałością mechaniczną, co przedłuża jego żywotność. Nie jest on także podatny na niekorzystne działanie wody i wysokiej temperatury – nie ulegnie korozji i nie odkształci się podczas użytkowania. Możesz go z powodzeniem stosować przy instalacjach służących do dystrybucji wody, pary i nieagresywnych cieczy. Gwinty został wygodnie wyprofilowane tak, tak wkręcanie nie wymagało użycia zbyt dużej siły. W naszej ofercie znajdziesz też redukcje o innych gwintach – z powodzeniem znajdziesz więc element, który będzie spełniał Twoje wymagania.

    • Gwint wewnętrzny + gwint zewnętrzny

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5906340673957