LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Redukcje do rur

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Redukcje do rur

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Redukcja mosiądz gwint wewnętrzny / zewnętrzny 1" x 3/4"

Redukcja mosiądz gwint wewnętrzny / zewnętrzny 1" x 3/4"

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczna redukcja z powodzeniem posłuży Ci do sprawnego wykonania naprawy instalacji wodnej w Twoim domu i nie tylko. Wykonano ją z mosiądzu, który wykazuje wyjątkową trwałość, a także jest odporny na korozyjne działanie wody. Sprawi to, że produkt będzie Ci służyć przez długi czas, nie tracą swojej funkcjonalności z biegiem czasu.

   Cechy i zalety

    Praktyczną redukcję użyjesz podczas napraw instalacji wodnej lub wymiany pojedynczych rur w Twoim domu. Zastosowany do wytworzenia elementu mosiądz charakteryzuje się niezwykłą trwałością oraz wytrzymałością mechaniczną, co znacząco przedłuża możliwy czas jego użytkowania. Produkt wykazuje też wysoką odporność na działanie wyższej temperatury i ciśnienia – nie odkształca się wskutek gorąca i pozostaje szczelny niezależnie od działających na niego czynników. Doskonale nadaje się on do użytku z instalacjami, które służą do dystrybucji wody, pary i nieagresywnych cieczy. Wygodne gwinty łatwo się wkręcają, nie wymagając od Ciebie zbyt dużo siły. Redukcja zapewni gwintowanych połączeniom wyjątkową szczelność, dzięki czemu będą one sprawnie funkcjonować przez dłuższy czas.

    • Średnica przyłącza: 1" x 3/4"

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5906340673940