Zobacz więcej Odpływy WC

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Odpływy WC

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Redukcja odpływu WC Tycner 90 / 110 mm
Strzałka w prawo

Redukcja odpływu WC Tycner 90 / 110 mm

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Redukcja odpływu WC Tycner znajdzie zastosowanie podczas tworzenia instalacji WC. Produkt ten umożliwia połączenie dwóch rur o różnych średnicach. Do wykonania uszczelki wykorzystano wytrzymały materiał. Jest odporny na wodę, a przy tym zapewnia dobre uszczelnienie. Redukcja zapewni Ci szczelną i trwałą instalację odporną na ryzyko zalania.

   Cechy i zalety

    Redukcja odpływu WC Tycner 90 / 110 mm sprawdzi się podczas wykonywania instalacji WC. Ten element możesz zamontować przy odpływie. Dzięki redukcji zdołasz zlikwidować różnicę pomiędzy średnicami dwóch różnych elementów instalacji. Redukcja odpływu WC Tycner jest wykonana z polipropylenu. Materiał ten wykazuje dużą trwałość i wytrzymałość. Jest także odporny na działanie wody. Dzięki temu zapewnia dobre uszczelnienie instalacji. Chroni przed zalaniem i przeciekaniem. Montaż redukcji nie jest trudy i nie zajmie wiele czasu. W asortymencie sklepów Castorama znajdziesz także wiele innych typów redukcji i uszczelek do instalacji WC. Dobierz te produkty do swoich potrzeb, posiadanych rur, a także miejsca montażu samej instalacji.

    • Wysokość redukcji: 77 mm

    Specyfikacja techniczna

    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5901095523731