icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Osadnik rynnowy

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Akcesoria do rynien

Strzałka w prawo

Osadnik rynnowy

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Redukcja osadnika Ocean 110/90 mm grafitowa

Redukcja osadnika Ocean 110/90 mm grafitowa

6,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Redukcja osadnika jest potrzebna w przypadku, gdy chcesz uzyskać skuteczne połączenie pomiędzy rynną a osadnikiem, którego główną funkcją jest zatrzymywanie zanieczyszczeń spływających wraz z deszczówką. Produkt dzięki wykonaniu z tworzywa polipropylenowego cechuje się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi oraz niewrażliwością na działanie czynników zewnętrznych.

   Cechy i zalety

    Redukcja osadnika posłuży Ci do bezproblemowego i zarazem skutecznego połączenia przewodów instalacji rynnowej, które różnią się między sobą średnicami. Dzięki niemu uzyskasz szczelne złącze rury rynnowej z osadnikiem, który odpowiada za zatrzymywanie różnego rodzaju zanieczyszczeń spływających razem z wodą. Do produkcji tego elementu zostało wykorzystane wysokogatunkowe tworzywo sztuczne polipropylenowe, co sprawia, że wykazuje się on doskonałą odpornością na niszczące działanie czynników atmosferycznych – nie rdzewieje i nie ulega odkształceniom. Spośród naszego bogatego asortymentu rozmaitych akcesoriów niezbędnych do stworzenia prawidłowo działającego systemu odprowadzania wody, z łatwością wybierzesz wszystkie potrzebne Ci produkty.

    • Łatwość montażu
    • Trwałość koloru
    • Szczelność systemu
    • Estetyka wykonania

    Specyfikacja techniczna

    KolorCzarny
    MateriałPVC
    Kod produktu5902241615638