Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Reduktor do butli Gaspol 8 kg
Strzałka w prawo

Reduktor do butli Gaspol 8 kg

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Reduktor do butli Gaspol to sposób na łatwą, szybką i poprawną instalację butli w kuchenkach, grillach, czy ogrzewaczach gazowych. Nowoczesny produkty typu quick-on jest bezpieczny w użyciu. Podłączenie reduktora do butli zajmuje parę sekund. Prezentowany produkt pasuje do wszystkich butli z propanem wyposażonych w dwudziestosiedmiomilimetrowy zawór z szybkozłączką.

   Cechy i zalety

    Reduktor do butli Gaspol 8 kg to nowoczesny i bezpieczny produkt, który może Ci szybko, łatwo i prawidłowo zainstalować butlę w kuchence, grillu czy ogrzewaczu gazowym. Podłączenie reduktora typu quick-on trwa tylko kilka sekund i jest bardzo proste. Wystarczy, że nałożysz go na zawór i naciśniesz. Usłyszysz charakterystyczne kliknięcie, co będzie oznaczało, że prawidłowo zainstalowałeś reduktor do butli Gaspol. Na koniec przekręć pokrętło, a urządzenie będzie gotowe do pracy. Prezentowany produkt pasuje do wszystkich butli z propanem wyposażonych w dwudziestosiedmiomilimetrowe zawory z szybkozłączką. W naszej ofercie znajdziesz takie pasujące do niego butle. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu Castorama.

    • Nowoczesny
    • Bezpieczny
    • Szybki w podłączeniu

    Specyfikacja techniczna

    MarkaGaspol
    Kod produktu5904213009162