LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Butle gazowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Butle gazowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Reduktor gazu Harris AR/CO2

Reduktor gazu Harris AR/CO2

269
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Reduktor gazu Harris AR/CO2 jest to dobry wybór, jeśli szukasz sprawdzonych i wytrzymałych akcesoriów do butli gazowych. Produkt jest przeznaczony do stosowania podczas spawania. W wygodny sposób możesz regulować przepływ gazu. Produkt został wykonany z mosiądzu, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, co wpływa na jego żywotność.

   Cechy i zalety

    Reduktor gazu Harris AR/CO2 jest niezbędny, jeśli chcesz bezpiecznie i komfortowo spawać materiały stalowe i metalowe. Ten produkt może być zastosowany podczas spawania techniką MIG/MAG/TIG. Zdecydowanie ułatwia kontrolowanie przepływu gazu w zakresie 0–30 l/min. Produkt jest wyposażony w dwa manometry. Reduktor gazu Harris AR/CO2 pracuje przy maksymalnym ciśnieniu 230 barów. Może być wykorzystywany do butli z gazem Argon oraz CO2. Ponadto ma samonastawny zawór bezpieczeństwa IRV. Produkt został wykonany z mosiądzu, co wpływa na jego wysoką trwałość. Można z niego bezpiecznie korzystać przez długie lata. Jeśli szukasz innych produktów, które umożliwią Ci bezpieczne spawanie, to sprawdź pozostałe produkty w ofercie naszego sklepu.

    • Kompaktowy, jednostopniowy reduktor z dwoma manometrami
    • Przepływ 0-30 l/min

    Specyfikacja techniczna

    MarkaHarris
    Głębokość produktu115mm
    Szerokość produktu135mm
    Wysokość produktu138mm
    Maksymalne ciśnienie na wlocie230bar
    Kod produktu5907709501461