icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo

Refraktometr Yato

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Refraktometr Yato
Strzałka w prawo
218
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szukasz sposobu na prawidłowe określenie stanu płynu chłodniczego w samochodzie? Zadanie to wykonasz z łatwością za pomocą proponowanego refraktometru – przyrząd przeznaczony do określania temperatury zamarzania płynu do spryskiwaczy, płynu chłodzącego glikolu propylenowego i glikolu etylowego przyda się w większości przydomowych garaży.

  Cechy i zalety

  W Twoim garażu brakuje narzędzia umożliwiającego prawidłowe sprawdzenie stanu płynu chłodniczego? W takim razie proponowany refraktometr stworzony został z myślą o Tobie – akcesorium pozwala na łatwe określanie temperatury zamarzania płynu do spryskiwaczy, płynu chłodzącego glikolu propylenowego i glikolu etylowego. Funkcjonalne akcesorium wskazuje także zakres gęstości elektrolitu. Jego konstrukcja stworzona została z aluminium, co zabezpiecza mechanizm przed uszkodzeniami. Praktyczne narzędzie znajdzie zastosowania zarówno w przydomowym warsztacie, jak też w profesjonalnym serwisie naprawczym. Jeśli zależy Ci prawidłowej ocenie stanu technicznego pojazdu, w Twoim warsztacie nie może zabraknąć proponowanego refraktometru. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas asortymentem teraz!

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaSzt.
   MarkaYato
   KolorMix
   MateriałAluminium, tworzywo sztuczne i guma
   Kod produktu5906083067228