Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Regały metalowe wolnostojące

Strona główna

Strzałka w prawo

Regały

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Regał metalowy Metalkas 179 x 80 x 35 cm RZP 5 półek 175 kg
Strzałka w prawo

Regał metalowy Metalkas 179 x 80 x 35 cm RZP 5 półek 175 kg

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Regał metalowy Metalkas RZP to niezawodny i bardzo funkcjonalny sposób na organizację przestrzeni do przechowywania. Mebel ma stabilną konstrukcję. Wyposażono go w pięć półek, a każda z nich wytrzyma obciążenie do 175 kg. Regał wykonano z wytrzymałej stali ocynkowanej oraz płyt MDF. W ofercie Castoramy znajdziesz też regały marki Metalkas o większym udźwigu.

    Cechy i zalety

    Podstawą zorganizowanego magazynu lub warsztatu jest wybór odpowiednich mebli do przechowywania towarów czy narzędzi. Regał metalowy Metalkas 179 x 80 x 35 cm RZP 5 półek 175 kg to solidny i trwały produkt o szerokim zastosowaniu. Wykorzystasz go bowiem nie tylko w magazynie. Równie dobrze sprawdzi się w domowej spiżarni czy w garażu. Dzięki wykonaniu regału z ocynkowanej stali oraz płyty MDF możesz liczyć na jego wytrzymałość i odporność na uszkodzenia. Decydując się na ten mebel, zyskasz też dużo miejsca na ułożenie różnych przedmiotów, do których dostaniesz się bez problemu dzięki konstrukcji mebla. Regał metalowy Metalkas RZP jest prosty w montażu i odporny na wilgoć. Możesz mieć pewność, że posłuży Ci przez wiele lat. Podczas zakupów w Castoramie sprawdź też wolnostojące regały innych producentów.

      Specyfikacja techniczna

      Kod produktu5907666221112