Zobacz więcej Rękawice robocze

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Sprzęt ochrony osobistej

Strzałka w prawo

Rękawice robocze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rękawice Fresh PSD rozmiar 8

Rękawice Fresh PSD rozmiar 8

12,98
/ para
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rękawice to produkt, który wykorzystasz w budownictwie i mechanice oraz w trakcie obróbki drewna. Możesz z powodzeniem używać ich także podczas wykonywania prac w ogrodzie. Chronią one Twoje dłonie przed zabrudzeniami, a także otarciami. Wykonane zostały one z bawełny i poliestru. Materiały te zapewniają wygodę stosowania oraz dobrą wytrzymałość.

   Cechy i zalety

    Rękawice stanowią element odzieży ochronnej, który z powodzeniem wykorzystasz w budownictwie i mechanice, jak również w trakcie obróbki drewna. Idealnie sprawdzą się także podczas prac w ogrodzie. Zabezpieczają one dłonie przed otarciami i zabrudzeniami. Produkty wykonane zostały z dwóch warstw – bawełnianej i poliestrowej. Pierwsza z nich, znajdująca się wewnątrz rękawic, zapewnia komfortowe warunki ich użytkowania. Druga zaś – zewnętrzna – jest mocna i odporna na rozdarcia przez długi okres eksploatacji. Rękawice od strony chwytnej zostały dodatkowo pokryte detalami z PCV, które zwiększają ich odporność na ścieranie oraz pozwalają na dobre uchwycenie przedmiotów. W naszej ofercie znajdziesz także produkty w innych rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     KolorZielony
     Kod produktu5907718700619