Zobacz więcej Rękawice robocze

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Sprzęt ochrony osobistej

Strzałka w prawo

Rękawice robocze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rękawice robocze pazurki Lemi

Rękawice robocze pazurki Lemi

12,98
/ para
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastosowanie polecanych rękawic to znakomity sposób na komfortową i bezpieczną pracę w ogrodzie. Za ich pomocą osłonisz swoje dłonie przed zranieniem i zabrudzeniem. Dzięki wykonaniu z trwałych materiałów produkt nie jest wrażliwy na działanie detergentów. Pazurki umocowane do prawej rękawicy ułatwią Ci kopanie, grabienie oraz sadzenie nasion.

   Cechy i zalety

    Tak jak na placu budowy robotnicy stosują odpowiednią odzież ochronną, tak i przy pracach w ogrodzie powinieneś zadbać o swoją wygodę i bezpieczeństwo. Dzięki wykorzystaniu proponowanych rękawic roboczych będziesz mógł w odpowiedni sposób przygotować się do wykonywania ogrodowych czynności i sprawić, że staną się one przyjemnością. Ich zastosowanie wyraźnie usprawni pielenie, przesadzanie roślin czy prace porządkowe, zapewniając przy tym skuteczną ochronę dłoni przed zabrudzeniem lub przypadkowym zranieniem. Wykorzystanie do produkcji spienionego lateksu sprawia, że wykazują się one dużą odpornością na uszkodzenia i działanie detergentów. Dodatkowo prawa rękawica została wyposażona w specjalne pazurki z wytrzymałego tworzywa, które ułatwią Ci kopanie, wysiew nasion i sadzenie sadzonek. Wśród naszego asortymentu znajdziesz również inną odzież ochronną przydatną do prac w ogrodzie. Sprawdź!

    • Na prawej rękawicy znajdują się 4 pazury z tworzywa ABS

    Specyfikacja techniczna

    KolorZielony, czarny
    MateriałTworzywo ABS, pianka lateksowa i poliester (PES)
    Kod produktu5901225332691