Zobacz więcej Inteligentny dom akcesoria

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Inteligentny dom

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Retransmiter Zamel RTN-01

Retransmiter Zamel RTN-01

188
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty

Czwarty produkt z serii bezpieczny dom za 1 zł. Akcja tylko w Online!

Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Masz szansę zwiększyć zasięg sygnału nadajników radiowych bezprzewodowego systemu sterowania Exta Free za pomocą prezentowanego retransmitera. Dzięki wykorzystaniu takiego urządzenia masz szansę zwiększyć odległość między nadajnikiem a odbiornikiem nawet do kilometra. Retransmiter posiada popularne gniazdo przelotowe, dzięki czemu możesz wciąż skorzystać z gniazda sieciowego.

   Cechy i zalety

    Przydatnym akcesorium do bezprzewodowego systemu sterowania z serii Exta Free jest prezentowany retransmiter – za jego pomocą możesz łatwo zwiększyć zasięg sygnału nadajników radiowych. Jego wykorzystanie pozwoli Ci na prawidłowe działanie sterowania nawet w przypadku bardzo dużej odległości pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem, sięgającej do kilometra. Retransmiter posiada gniazdo przelotowe, dzięki czemu możesz go swobodnie podłączyć do kontaktu, unikając ryzyka jego blokowania. Wykorzystanie tego akcesorium pozwoli Ci zwiększyć funkcjonalność bezprzewodowego systemu sterowania, który umożliwia Ci zdalną kontrolę nad działaniem rozmaitych urządzeń. Szczególnie przyda Ci się w przypadku, gdy zasięg sygnału nadajników radiowych jest zbyt mały.

    • Montaż urządzenia nie wymaga zastosowania narzędzi
    • Urządzenie wzmacnia sygnał 32 nadajników exta free
    • Retransmitery RTN-01 współpracują ze sobą

    Specyfikacja techniczna

    SeriaExta Free
    Kompatybilność z systemami Smart home (inteligentny dom)możliwość pracy z 3 innymi retransmiterami RTN-01; niski pobór mocy; przystosowanie do pracy ciągłej; sygnalizacja optyczna zasilania i transmisji radiowej
    Napięcie zasilania230V
    Rodzaj zabezpieczeniaTransmisja z adresacją
    Kod produktu5903669041504