icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rabatowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny zewnętrzne

Strzałka w prawo

Rabatowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rojnik pajęczynowaty

Rojnik pajęczynowaty

12,98
/ szt.
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Rojnik pajęczynowaty to uniwersalna roślina, która doskonale sprawdzi się na skalniaku, rabacie, ale też w donicy na balkonie. Roślina nie ma dużych wymagań dotyczących uprawy - wystarczy jej nasłonecznione stanowisko i luźna, przepuszczalna gleba. Sprawdź także pozostałe łatwe w pielęgnacji rośliny dostępne w naszej ofercie.

  Cechy i zalety

  Jeżeli szukasz odpowiedniej rośliny na swój skalniak, doskonałym wyborem będzie rojnik pajęczynowaty. Jej płożący się, zwarty pokrój świetnie nadaje się na alpinaria, skalniaki czy rabaty z kamyków. Z powodzeniem utrzymasz go także w donicy, gdzie będzie ozdobą balkonu czy tarasu. To roślina, która nie ma zbyt dużych wymagań - z jej uprawą poradzą sobie także początkujący miłośnicy ogrodnictwa. Wyróżnia się odpornością na suszę i mróz. Nie podlewaj go zbyt często. Rojnik pajęczynowaty powinien być posadzony w nasłonecznionym miejscu. Wiosną przesadź go do doniczki o większej średnicy, aby zapewnić mu dobrą wentylację. Sprawdź także inne łatwe w pielęgnacji sukulenty, które uzupełnią wystrój Twojego ogrodu czy balkonu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Typ glebyGleba dobrze przewiewna
   Kształt i pokrój roślinyWzniesiona
   Nazwa łacińskaCrassulaceae
   Okres sadzeniaWiosną, aby zapewnić dobrą wentylację, przesadź roślinę o ciasno rosnących korzeniach do doniczki o nieco większej średnicy; do przesadzenia użyj ziemi do kaktusów
   KolorZielony
   Kod produktu5904796201472