Zobacz więcej Obrzeża drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Obrzeża

Strzałka w prawo

Obrzeża drewniane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rollborder Blooma 5 x 15 x 125 cm

Rollborder Blooma 5 x 15 x 125 cm

11,98
/ szt.
9,58
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rollborder to rodzaj płotka, który możesz wykorzystać, żeby w estetyczny sposób odgrodzić od siebie różne części swojego ogrodu. Nadaje się do wyznaczania ścieżek i granic dla rabat z kwiatami oraz stanowi drewniany element, który wzbogaci aranżację zielonej przestrzeni. Palisadki są wykonane z zaimpregnowanego drewna sosnowego, w związku z czym będą odporne na wilgoć, pleśń i szkodniki.

   Cechy i zalety

    Rollborder to niski płotek, który może urozmaicić wygląd przydomowego ogrodu bądź też działki. Palisada nadaje się zarówno do odgrodzenia poszczególnych gatunków roślin ozdobnych, ziół, jak też niektórych krzewów. Produkt możesz wykorzystać do ozdobienia rabat kwiatowych, a także wytyczenia ścieżki biegnącej wzdłuż trawnika. Palisada składa się ze struganych na gładko, jednostronnie fazowanych i ostrzonych kołków – przez co wygląda bardzo efektownie. Płotek został wyprodukowany z impregnowanego drewna sosnowego – dzięki czemu wyróżnia się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także odpornością na szkodliwe działanie wilgoci. Produkt jest dostępny w naturalnym kolorze, który będzie pasować do większości aranżacji ogrodowych.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaBlooma
     Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
     Grupa kolorystycznaZielony
     KolorNaturalny
     MateriałSosna
     Kod produktu3663602726302