Zobacz więcej Sztuczne rośliny

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Rośliny domowe

Strzałka w prawo

Sztuczne rośliny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Roślina ziołowa Jumi w doniczce zielona 18 cm

Roślina ziołowa Jumi w doniczce zielona 18 cm

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Roślina ziołowa Jumi w doniczce zielona przeznaczona jest do dekoracji wnętrz budynków mieszkalnych oraz tarasów i balkonów. Jej wymiary wynoszą 18 x 12 x 12 cm. Nie jest trudno utrzymać ją w czystości. Dekorację wykonano z tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest odporna na zniszczenia. Z powodzeniem podnosi estetykę każdej aranżacji.

   Cechy i zalety

    Szukasz pomysłu na oryginalne ozdobienie salonu, jadalni czy też balkonu lub tarasu? Roślina ziołowa Jumi w doniczce zielona 18 cm koniecznie musi znaleźć się w Twoim domu lub mieszkaniu. Jej wymiary wynoszą 18 x 12 x 12 cm. Produkt jest bardzo łatwy do utrzymania w czystości. Ozdoba ma kształt rośliny w doniczce, dlatego nie ma potrzeby, abyś ją przesadzał. Produkt wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które cechuje się dużą odpornością na zniszczenia mechaniczne. Roślina ziołowa Jumi w doniczce zielona to doskonała dekoracja do praktycznie każdego pomieszczenia. Pięknie prezentować będzie się zarówno na komodzie w salonie, jak i na stoliku kawowym na tarasie. W ofercie sklepu Castorama dostępne są także inne rośliny ozdobne sztuczne i żywe.

    • Gotowa dekoracja
    • Łatwa w utrzymaniu czystości

    Specyfikacja techniczna

    MarkaJumi
    KolorZielony
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5900410916630