Zobacz więcej Zakończenia kominów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominy

Strzałka w prawo

Zakończenia kominów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rotowent Dragon 200 mm

Rotowent Dragon 200 mm

468
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Zastanawiasz się, jak zwiększyć wydajność ciągu kominowego? Pomoże Ci w tym proponowany rotowent – element wykorzystuje siłę wiatru i wspomaga pracę systemu. Cechuje się długotrwałą żywotnością, ponieważ wyprodukowany z blachy chromoniklowej jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Praktyczny model idealnie sprawdza się przy kominach spalinowych, dymowych i wentylacyjnych.

   Cechy i zalety

    Masz wrażenie, że Twój system wentylacyjny na działa prawidłowo? Koniecznie wyposaż go w proponowany rotowent – montowana na dachu część wykorzystuje siłę wiatru w celu zwiększania wydajności ciągu kominowego. Element będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas – wykonany z blachy chromoniklowej jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nie musisz obawiać się, że oszpeci wygląd budynku, ponieważ srebrny model prezentuje się szczególnie estetycznie. Z powodzeniem dopasujesz go do własnych potrzeb, gdyż nadaje się do zastosowania zarówno przy kominach spalinowych, jak też dymowych i wentylacyjnych. Funkcjonalna obrotowa wersja dostosowuje się do kierunku wiatru. Masz wrażenie, że system wentylacyjny w Twoim domu nie jest wystarczająco wydajny? Sprawdź ofertę i zaopatrz się w proponowany rotowent!

    • Estetycznie wykonana
    • Posiada łożyska toczne w górnej części
    • Bezawaryjna
    • Otwierana zgodnie z wymogami kominiarskimi

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu200mm
    Typ deflektora kominowegoObrotowy
    Informacja dla użytkownikanie należy stosować nasady na zakończenia przewodów odprowadzających spaliny z pieców na tzw. ekologiczne paliwa na bazie węgla (np. ekogroszek)
    Maksymalna temperatura robocza500°C
    KolorSrebrny
    MateriałNikiel
    Powierzchnia platerowanaChromowany
    Kod produktu5907803627616