Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik do wyrobów chlorokauczukowych i poliwinylowych Dragon 5 l

Rozcieńczalnik do wyrobów chlorokauczukowych i poliwinylowych Dragon 5 l

99,98
/ szt.
20
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Preparat o właściwościach rozpuszczających wyroby chlorokauczukowe i poliwinylowe przydaje się podczas rozmaitych prac renowacyjnych, wykończeniowych i warsztatowych, dlatego z pewnością znajdziesz dla niego zastosowanie w swoim gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie. Taki rozcieńczalnik umożliwia Ci oczyszczenie pędzli, urządzeń i innych zabrudzonych elementów po malowaniu.

   Cechy i zalety

    Podczas wykorzystania wyrobów chlorokauczukowych czy poliwinylowych niektóre elementy, których używasz ulegają zabrudzeniu, dlatego do ich oczyszczenia przydaje się specjalny rozcieńczalnik. Preparat przeznaczony wyłącznie do określonych farb, lakierów czy klejów jest szybki w działaniu i niezwykle skuteczny, dlatego jego użycie gwarantuje Ci uzyskanie pożądanych efektów. Dzięki temu rozcieńczalnikowi możesz wykonać i dokończyć wiele prac renowacyjnych, wykończeniowych czy warsztatowych, takich jak: malowanie, lakierowanie, oczyszczanie powierzchni ze starych powłok i pozbywanie się zabrudzeń z pędzli i innych elementów lub sprzętu wykorzystanego do pracy. Działa na wszelkie wyroby chlorokauczukowe i poliwinylowe, a jego ilość starcza na częste używanie.

    • Do rozcieńczania wyrobów chlorokauczukowych i poliwinylowych
    • Może być stosowany do czyszczenia narzędzi i pędzli po malowaniu
    • Niskolepka ciecz

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
    Kod produktu5903649004192