Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik do wyrobów nitrocelulozowych Dragon 0,5 l

Rozcieńczalnik do wyrobów nitrocelulozowych Dragon 0,5 l

17,98
/ szt.
35,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do rozcieńczania wyrobów nitrocelulozowych użyjesz tego oto preparatu. Umożliwi Ci on dokładne oczyszczenie zabrudzonych powierzchni oraz akcesoriów po skończonej pracy. Rozcieńczalnik ten współpracuje z wszelkimi farbami, lakierami, klejami i masami uszczelniającymi wykonanymi z produktów nitrocelulozowych, dlatego ma szerokie zastosowanie.

   Cechy i zalety

    Rozcieńczalnik nitro to preparat, który przyda Ci się w pracy wykorzystującej wyroby wykonane z nitrocelulozy. Jest on środkiem, który rozpuści tego rodzaju lakiery czy farby, dlatego użyjesz go do wykańczania powierzchni oraz prac wykonywanych w profesjonalnych zakładach przemysłowych i warsztatach. Rozcieńczając nim wybrane środki, poprawiasz ich właściwości, dzięki czemu staną się wydajne, łatwe do nakładania i będą tworzyć gładką powłokę. Rozcieńczalnik nitro umożliwi Ci dokładne oczyszczenie urządzeń malarskich – pistoletów, pędzli czy kuwet, dlatego warto posiadać go podczas prac wykończeniowych i remontowych. Współpracuje również z masami uszczelniającymi i klejami wykonanymi na bazie produktów nitrocelulozowych, dlatego ma szerokie zastosowanie.

    • Rozpuszczalnik o niskiej zawartości siarki
    • Zawiera dodatki poprawiające rozlewność lakieru
    • Nie powoduje żółknięcia wyrobu rozcieńczanego

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
    Kod produktu5903649000477