Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów akrylowych 500 ml

Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów akrylowych 500 ml

12,48
/ szt.
24,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W każdym warsztacie niezbędny jest rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów akrylowych. Niezależnie od tego, co robisz, czy jest to lakierowanie, malowanie czy klejenie, warto zabezpieczyć przestrzeń wokół siebie. Jeśli jednak produkt skapnie na powierzchnię, możesz skorzystać z rozpuszczalnika do wyrobów akrylowych, który bez problemu usunie substancję z narzędzi lub powierzchni, które są zabrudzone.

   Cechy i zalety

    Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów akrylowych 500 ml zdecydowanie ułatwia prace przygotowawcze do remontu oraz sprzątanie po nim. Ten wydajny produkt jest absolutnie niezbędny, do tego, żeby pozbyć się zanieczyszczeń z wybranych powierzchni. Dzięki niemu przygotujesz wybrany obszar do pracy, a po zakończeniu usuniesz substancje akrylowe z danego obszaru. Za jego pomocą wyczyścisz też pędzle, wałki oraz inne narzędzia. Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów akrylowych to świetny wybór także ze względu na ochronę środowiska. Produkt nie zawiera rozpuszczalników organicznych, dzięki czemu korzystanie z niego jest bezpieczniejsze. Pamiętaj, żeby podczas rozcieńczania stosować się do instrukcji producenta. W ofercie Castorama znajdziesz też inne produkty do prac ogólnobudowlanych.

    • Przyjazny dla środowiska
    • Nie zawiera rozpuszczalników organicznych
    • Uwydatnia fakturę drewna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDragon
    Kod produktu5903649054852