Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów alkidowych 500 ml

Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów alkidowych 500 ml

12,48
/ szt.
24,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów alkidowych jest niezbędny podczas prac przygotowawczych podczas remontu czy budowy. Ten produkt świetnie się sprawdza, jeśli musisz usunąć klej, lakier czy farbę z danej powierzchni. Co ważne, jest przyjazny dla środowiska i nie zawiera rozpuszczalników organicznych. Wykorzystasz go także do czyszczenia narzędzi.

   Cechy i zalety

    Prace ogólno budowalne często wiążą się z tym, że trzeba usunąć farbę czy klej z danej powierzchni. W takich sytuacjach najczęściej przydaje się rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów alkidowych 500 ml. To wydajny produkt, który pozwala usunąć daną substancję, a jednocześnie uwydatnić strukturę drewna. Jego dużą zaletą jest to, że jest przyjazny dla środowiska. Nie zawiera również rozpuszczalników organicznych, co sprawia, że używanie go jest bezpieczne. Na komfort korzystania z niego wpływa też to, że nie pozostawia brzydkiego zapachu. Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów alkidowych jest bardzo wydajny. Półlitrowa butelka wystarczy Ci na długi czas. W pozostałych ofertach Castorama znajdziesz inne produkty niezbędne podczas remontu.

    • Przyjazny dla środowiska
    • Nie zawiera rozpuszczalników organicznych
    • Uwydatnia fakturę drewna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDragon
    Kod produktu5903649054876