icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów chlorokauczukowych 500 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów chlorokauczukowych 500 ml
21,98
/ szt.
43,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Aby na co dzień pracować skutecznie i ekologicznie, postaw na rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów chlorokauczukowych. Producent zadbał o dobór składników, które są bezpieczniejsze dla zdrowia i środowiska niż tradycyjna chemia budowlana. Rozcieńczalnik skutecznie rozrzedza emulsje chlorokauczukowe do lepkości roboczej. W sklepach Castorama kupisz także podobne bezpieczne produkty do farb o innej bazie.

  Cechy i zalety

  Dla majsterkowiczów i profesjonalistów, którzy starają się dbać o środowisko, polecamy rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów chlorokauczukowych. Ten roztwór rozcieńczający powstał na bazie źródeł odnawialnych i zawiera składniki ulegające biodegradacji. Obniżona zawartość lotnych związków organicznych oznacza mniej szkodliwy wpływ na Twoje zdrowie. To skuteczny specyfik rozcieńczający wyroby chlorokauczukowe. Przy stosowaniu z produktami do drewna wspomaga uwypuklenie naturalnych zalet tego materiału. Ponadto rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów chlorokauczukowych 500 ml przydaje się do czyszczenia zaschniętych resztek farby lub kleju. W naszym sklepie znajdziesz też biodegradowalne rozcieńczalniki do wyrobów ftalowych czy nitrocelulozowych.

  • Przyjazny dla środowiska
  • Nie zawiera rozpuszczalników organicznych
  • Uwydatnia fakturę drewna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaDragon
  Objętość500ml
  Kod produktu5903649054890