Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów ftalowych 500 ml

Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów ftalowych 500 ml

21,98
/ szt.
43,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stosuj bezpieczny rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów ftalowych, aby ułatwić sobie pracę bez narażania zdrowia i środowiska. Wśród składników mieszaniny nie znajdziesz organicznych rozpuszczalników. Ten produkt wykorzystasz do rozcieńczania farb alkidowych i drobnych porządków w warsztacie. Komplementarnych wyrobów ftalowych szukaj także w marketach Castorama.

   Cechy i zalety

    Jeśli zależy Ci na ograniczeniu zanieczyszczania środowiska, rozważ zmianę tradycyjnego rozcieńczalnika na rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów ftalowych. Formuła tego produktu oparta została na źródłach odnawialnych, a sam roztwór jest częściowo biodegradowalny. Wykorzystano w nim również zamienniki dla rozpuszczalników organicznych. Ekologiczny rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów ftalowych 500 ml pozwala rozrzedzić konsystencję farb i lakierów do lepkości roboczej. Zmieszany z wyrobami ftalowymi do drewna uwydatnia jego głębię i podkreśla widoczność słojów. Pomoże Ci także w ogólnych pracach budowlanych, szczególnie przy czyszczeniu śladów farby. Szukasz rozcieńczalnika do innego typu lakieru lub kleju? Sprawdź pozostałe produkty z oferty naszego sklepu.

    • Przyjazny dla środowiska
    • Nie zawiera rozpuszczalników organicznych
    • Uwydatnia fakturę drewna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDragon
    Kod produktu5903649054913