Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów nitrocelulozowych 500 ml

Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów nitrocelulozowych 500 ml

21,98
/ szt.
43,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Częściowo biodegradowalny rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów nitrocelulozowych to dobry wybór dla osób ceniących sobie ekologiczne rozwiązania w każdej dziedzinie. Innowacyjny skład jest pozbawiony organicznych rozpuszczalników i bazuje na źródłach odnawialnych. Nie traci przy tym na skuteczności działania. Ten i inne rozcieńczalniki budowlane kupisz w sklepie Castorama.

   Cechy i zalety

    W warsztacie i na placu budowy, a także podczas naprawy czy remontu – rozcieńczalnik to niezwykle przydatny specyfik. Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów nitrocelulozowych jest wyjątkową mieszaniną tego typu, produkowaną z dbałością o środowisko naturalne. Ten produkt nie zawiera toksycznych rozpuszczalników organicznych, co czyni go bezpieczniejszym od tradycyjnych odpowiedników. Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów nitrocelulozowych 500 ml stosuj przede wszystkim do wyrobów nitrocelulozowych: farb, lakierów lub klejów. Jego użycie w mieszaninie roboczej pomaga podkreślić strukturę drewna. Ten roztwór ułatwi Ci także oczyszczenie powierzchni i narzędzi ubrudzonych farbą tego rodzaju. Marka Dragon ma produkuje też inne biodegradowalne rozcieńczalniki, które są dostępne w naszych sklepach.

    • Przyjazny dla środowiska
    • Nie zawiera rozpuszczalników organicznych
    • Uwydatnia fakturę drewna

    Specyfikacja techniczna

    MarkaDragon
    Kod produktu5903649054937