icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów nitrocelulozowych 500 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów nitrocelulozowych 500 ml
21,98
/ szt.
43,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Częściowo biodegradowalny rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów nitrocelulozowych to dobry wybór dla osób ceniących sobie ekologiczne rozwiązania w każdej dziedzinie. Innowacyjny skład jest pozbawiony organicznych rozpuszczalników i bazuje na źródłach odnawialnych. Nie traci przy tym na skuteczności działania. Ten i inne rozcieńczalniki budowlane kupisz w sklepie Castorama.

  Cechy i zalety

  W warsztacie i na placu budowy, a także podczas naprawy czy remontu – rozcieńczalnik to niezwykle przydatny specyfik. Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów nitrocelulozowych jest wyjątkową mieszaniną tego typu, produkowaną z dbałością o środowisko naturalne. Ten produkt nie zawiera toksycznych rozpuszczalników organicznych, co czyni go bezpieczniejszym od tradycyjnych odpowiedników. Rozcieńczalnik Dragon bio do wyrobów nitrocelulozowych 500 ml stosuj przede wszystkim do wyrobów nitrocelulozowych: farb, lakierów lub klejów. Jego użycie w mieszaninie roboczej pomaga podkreślić strukturę drewna. Ten roztwór ułatwi Ci także oczyszczenie powierzchni i narzędzi ubrudzonych farbą tego rodzaju. Marka Dragon ma produkuje też inne biodegradowalne rozcieńczalniki, które są dostępne w naszych sklepach.

  • Przyjazny dla środowiska
  • Nie zawiera rozpuszczalników organicznych
  • Uwydatnia fakturę drewna

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaDragon
  Objętość500ml
  Kod produktu5903649054937