Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Dragon do wyrobów chlorokauczukowych i poliwinylowych 0,5 l

Rozcieńczalnik Dragon do wyrobów chlorokauczukowych i poliwinylowych 0,5 l

11,98
/ szt.
23,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profesjonalny środek do rozcieńczania wyrobów chlorokauczukowych może się przydać w wielu zakładach przemysłowych, warsztatach, a nawet gospodarstwach domowych. Wykorzystasz go do poprawienia lepkości roboczych lakierów, farb czy klejów wykonanych na bazie poliwinylu. Dzięki niemu oczyścisz również powierzchnie i pędzle z zabrudzeń tego typu wyrobami.

   Cechy i zalety

    Środkiem, który pomoże Ci poprawić parametry niektórych wyrobów przeznaczonych do wykańczania powierzchni jest między innymi ten oto rozcieńczalnik. Za jego pomocą poprawisz lepkość roboczą lakierów i farb wykonanych na bazie chlorokauczuku lub poliwinylu. W ten sposób uzyskasz wydajne preparaty, które możesz łatwo rozprowadzać i pozostawisz gładkie, estetyczne powłoki. Ten profesjonalny rozcieńczalnik może znaleźć zastosowanie zarówno w profesjonalnym warsztacie, jak i domowym gospodarstwie – wykorzystasz go do renowacji mebli lub podłóg, lakierowania drewnianego płotu czy metalowych słupków i zabezpieczenia różnego rodzaju maszyn przed korodowaniem. Jego użycie pozwoli Ci wyczyścić wszelkie elementy, takie jak pędzle, pojemniki czy zabrudzone powierzchnie po skończonej pracy.

    • Do rozcieńczania wyrobów chlorokauczukowych i poliwinylowych
    • Może być stosowany do czyszczenia narzędzi i pędzli po malowaniu
    • Niskolepka ciecz

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
    Kod produktu5903649001054