Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Dragon do wyrobów epoksydowych 0,5 l

Rozcieńczalnik Dragon do wyrobów epoksydowych 0,5 l

17,48
/ szt.
34,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Specjalnym środkiem do rozrzedzania i zmywania wyrobów epoksydowych jest ten oto rozcieńczalnik. Za jego pomocą poprawisz lepkość roboczą tej grupy lakierów, farb, mas uszczelniających czy klejów, dzięki czemu lepiej się rozprowadzą i staną się wydajniejsze. Ten rozcieńczalnik epoksydowy pomoże Ci wypłukać pędzle i wyczyścić plamy z pozostałości po malowaniu.

   Cechy i zalety

    Wyroby na bazie żywic epoksydowych mogą być rozcieńczane i zmywane tym oto specjalnym rozcieńczalnikiem. Umożliwi Ci on poprawienie ich parametrów pokrywania, ponieważ za jego pomocą możesz modyfikować lepkość roboczą i zwiększyć wydajność oraz łatwość kładzenia powłoki. Preparat ten nadaje się do wszelkich wyrobów epoksydowych – farb, gruntów, lakierów, klejów czy mas uszczelniających, dlatego przyda Ci się podczas prac wykończeniowych z takimi materiałami, jak beton czy stal. Rozcieńczalnik ten został stworzony do preparatów, które zabezpieczają materiały przed korodowaniem, ścieraniem i innymi trudnymi warunkami fizycznymi, dlatego możesz go wykorzystać w profesjonalnych zakładach przemysłowych oraz przy wznoszeniu budynków narażonych na wzmożone działanie wody czy chemikaliów.

    • Rozcieńczalnik o niskiej zawartości siarki
    • Nie powoduje żółknięcia wyrobu rozcieńczanego
    • Do rozcieńczania wyrobów epoksydowych

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
    Kod produktu5903649005571