icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Rozcieńczalnik Dragon do wyrobów epoksydowych 0,5 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Dragon do wyrobów epoksydowych 0,5 l
17,48
/ szt.
34,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Specjalnym środkiem do rozrzedzania i zmywania wyrobów epoksydowych jest ten oto rozcieńczalnik. Za jego pomocą poprawisz lepkość roboczą tej grupy lakierów, farb, mas uszczelniających czy klejów, dzięki czemu lepiej się rozprowadzą i staną się wydajniejsze. Ten rozcieńczalnik epoksydowy pomoże Ci wypłukać pędzle i wyczyścić plamy z pozostałości po malowaniu.

  Cechy i zalety

  Wyroby na bazie żywic epoksydowych mogą być rozcieńczane i zmywane tym oto specjalnym rozcieńczalnikiem. Umożliwi Ci on poprawienie ich parametrów pokrywania, ponieważ za jego pomocą możesz modyfikować lepkość roboczą i zwiększyć wydajność oraz łatwość kładzenia powłoki. Preparat ten nadaje się do wszelkich wyrobów epoksydowych – farb, gruntów, lakierów, klejów czy mas uszczelniających, dlatego przyda Ci się podczas prac wykończeniowych z takimi materiałami, jak beton czy stal. Rozcieńczalnik ten został stworzony do preparatów, które zabezpieczają materiały przed korodowaniem, ścieraniem i innymi trudnymi warunkami fizycznymi, dlatego możesz go wykorzystać w profesjonalnych zakładach przemysłowych oraz przy wznoszeniu budynków narażonych na wzmożone działanie wody czy chemikaliów.

  • Rozcieńczalnik o niskiej zawartości siarki
  • Nie powoduje żółknięcia wyrobu rozcieńczanego
  • Do rozcieńczania wyrobów epoksydowych

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
  Kod produktu5903649005571