icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Rozcieńczalnik Dragon do wyrobów ftalowo-karbamidowych 0,5 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Dragon do wyrobów ftalowo-karbamidowych 0,5 l
18,48
/ szt.
36,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Ten oto preparat to specjalny rozcieńczalnik, który może Ci służyć do profesjonalnego zastosowania. Dzięki niemu rozpuścisz wyroby ftalowo-karbamidowe, takie jak: farby, lakiery, kleje czy masy uszczelniające. Jego zastosowanie pozwoli Ci uzyskać odpowiednią do wydajnego rozprowadzania strukturę, dzięki czemu pokryjesz daną powierzchnię w skuteczny sposób.

  Cechy i zalety

  Środek przeznaczony do rozpuszczania wybranych wyrobów to profesjonalny rozcieńczalnik ftalowo-karbamidowy, dzięki któremu wykonasz wiele prac z wykorzystaniem określonych akcesoriów wykończeniowych. Za pomocą tego preparatu rozpuścisz farby i lakiery wykonane na bazie ftalowo-karbamidowej. Jeśli prowadzisz remont bądź pracujesz w zakładzie przemysłowym czy warsztacie samochodowym ten rozcieńczalnik może stanowić ważny i często używany preparat. Rozrzedzisz nim również kleje i masy uszczelniające pochodzące z grupy produktów ftalowo-karbamidowych, dzięki czemu zyskasz ich odpowiednią gęstość potrzebną do wydajnego rozprowadzania i prawidłowego powlekania powierzchni. Rozpuszczalnika tego rodzaju użyjesz również do mycia i czyszczenia plam oraz zabrudzeń wywołanych użyciem powyższych wyrobów.

  • Rozcieńczalnik o niskiej zawartości siarki
  • Nie powoduje żółknięcia wyrobu rozcieńczanego
  • Poprawia rozlewność lakieru

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
  Kod produktu5903649000989