icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Dragon do wyrobów olejnych i ftalowych 0,5 l

Rozcieńczalnik Dragon do wyrobów olejnych i ftalowych 0,5 l

12,98
/ szt.
25,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Profesjonalny rozcieńczalnik do wyrobów olejno-ftalowych przyda Ci się podczas wykonywania rozmaitych prac wykończeniowo-remontowych. Znajdzie on zastosowanie w większości warsztatów mechanicznych i zakładów przemysłowych, ale również w gospodarstwach domowych i prywatnych garażach. Dzięki niemu rozrzedzisz farby, lakiery, kleje i masy uszczelniające pochodzące z grupy olejno-ftalowej.

  Cechy i zalety

  Preparatem, który ma szerokie zastosowanie podczas rozmaitych prac wykończeniowych, naprawczych czy budowlanych jest rozcieńczalnik olejno-ftalowy. Zastosujesz go zarówno w profesjonalnym warsztacie samochodowym, jak i podczas amatorskiego majsterkowania przy renowacji mebli. Służy on do rozpuszczania wyrobów wykonanych na bazie olejno-ftalowej, czyli farb, lakierów, klejów i mas uszczelniających z tej grupy produktów do wykańczania powierzchni. Jego użycie sprawi, że uzyskasz odpowiednią lepkość roboczą danych preparatów, dzięki czemu rozprowadzą się łatwo i wydajnie, nadając powierzchni równomiernie rozłożoną powłokę. Preparat ten umożliwi Ci również oczyszczenie rozmaitych elementów oraz narzędzi, które zostały wykorzystane podczas malowania wybranymi wyrobami – pędzli czy kuwet. Za jego pomocą zmyjesz również plamy i zacieki powstałe podczas pracy.

  • Rozcieńczalnik o niskiej zawartości siarki
  • Nie powoduje żółknięcia wyrobu rozcieńczanego
  • Poprawia rozlewność lakieru

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
  Kod produktu5903649001368