icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Rozcieńczalnik Dragon do wyrobów poliuretanowych 0,5 l

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Dragon do wyrobów poliuretanowych 0,5 l
15,98
/ szt.
31,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wyroby poliuretanowe wykorzystywane podczas prac wykończeniowych bądź warsztatowych mogą być rozcieńczane lub zmywane tym oto rozcieńczalnikiem. Dostępny tutaj preparat umożliwi Ci rozrzedzenie farb, lakierów, klejów czy mas szpachlowych z tej grupy produktów, dlatego poprawisz ich parametry lepkości roboczej i sprawisz, że będą wydajniejsze.

  Cechy i zalety

  Do rozcieńczania i zmywania wyrobów wykonanych na bazie poliuretanu możesz wykorzystać ten oto preparat. Za jego pomocą możesz ustalić ich lepkość roboczą i dopasować ją do danego materiału czy powierzchni. Rozcieńczalnik ten współpracuje z wszelkim farbami, lakierami, klejami i masami uszczelniającymi, które zostały wykonane przy wykorzystaniu poliuretanu, dlatego przyda Ci się podczas rozmaitych prac budowlano-remontowych i wykończeniowych. Swoje zastosowanie znajdzie również w warsztatach, zakładach przemysłowych i gospodarstwach domowych, zarówno w rękach profesjonalisty, jak i majsterkowicza. Za pomocą tego rozcieńczalnika wyczyścisz wszelkie zabrudzenia po wyrobach poliuretanowych oraz umyjesz pędzle i inne narzędzia czy elementy, które miały z nimi styczność.

  • Rozpuszczalnik zawiera dodatki poprawiające rozlewność lakieru
  • Wyrób o niskiej zawartości siarki
  • Nie powoduje żółknięcia wyrobu rozcieńczanego

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
  Kod produktu5903649005618