Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik Dragon Ksylen 0,5 l

Rozcieńczalnik Dragon Ksylen 0,5 l

18,48
/ szt.
36,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rozcieńczalnik Ksylen ma szerokie zastosowanie przy remontach, malowaniu czy naprawach. Możesz nanieść go bezpośrednio na rdzę, wykorzystać do mycia pędzli lub rozcieńczyć nim farbę. Nadaje się też do klejów, mas szpachlujących czy lakierów. To jeden z produktów, które warto mieć na półce, bo może się przydać wewnątrz domu lub do wykonywania prac wokół obiektu.

   Cechy i zalety

    Rozcieńczalnik przydaje się często, jeśli lubisz majsterkować lub zdarza ci się przyprowadzać drobne naprawy w domu i remonty. Sprawdzi się w przypadku lakierów i farb. Możesz też zastosować go na powierzchnię pokrytą rdzą. Poręczne opakowanie pozwala zużyć jednorazowo tylko tyle materiału, ile potrzebujesz, a resztę zabezpieczyć szczelną zakrętką przed niszczeniem. Warto zauważyć, że biała farba czy lakier rozcieńczone tym produktem zachowują swój pierwotny kolor i nie żółkną. To istotne, jeśli malujesz powierzchnię, która będzie dobrze widoczna, np. w domu czy ogrodzie. Rozpuszczalnik przydaje się też osobom, które w pracy często wykorzystują pędzle. Dzięki niemu łatwiej schodzi z nich farba, więc dłużej zachowają pierwotny wygląd i nie zniszczą się.

    • Nie powoduje żółknięcia wyrobu rozcieńczanego
    • Przydatny do mycia pędzli i narzędzi

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiZanurzenie
    Kod produktu5903649003836