Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik ekstrakcyjny Dragon 5 l

Rozcieńczalnik ekstrakcyjny Dragon 5 l

79,98
/ szt.
16
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Uniwersalnym preparatem do stosowania jako rozpuszczalnik oraz odtłuszczania powierzchni jest ten oto rozcieńczalnik ekstrakcyjny. Za jego pomocą pozbędziesz się plam oraz smug pozostałych po pracy z farbami olejnymi, lakierami i woskami. Dzięki jego zdolnościom odtłuszczającym możesz odpowiednio przygotować dane powierzchnie i obiekty do dalszego wykańczania – malowania czy lakierowania.

   Cechy i zalety

    Środek, który umożliwia Ci rozpuszczanie tłuszczów oraz zmywanie wyrobów olejnych to rozcieńczalnik ekstrakcyjny. Ten uniwersalny preparat znajdzie zastosowanie w rozmaitych miejscach – w domu, w warsztacie samochodowym, profesjonalnym zakładzie przemysłowym czy też w garażu. Możesz go użyć do oczyszczenia powierzchni z olejów i tłuszczu, dlatego przyda się do prac porządkowych i renowacyjnych. Za jego pomocą przygotujesz dane podłoże do dalszego wykańczania czy obróbki. Rozcieńczalnik ekstrakcyjny nadaje się również do rozrzedzania wyrobów olejnych – farb, lakierów czy wosków, dlatego użyjesz go dla dopasowania ich do pokrywanej powierzchni, poprawiając ich wydajność i zdolności dokładnego powlekania. Preparat ten posłuży Ci także do czyszczenia i zmywania zabrudzonych olejami bądź tłuszczem elementów.

    • Nie zawiera benzenu
    • Przeznaczony do odtłuszczania powierzchni przed lakierowaniem
    • Przeznaczony do mycia zabrudzonych pędzli i narzędzi

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
    Kod produktu5903649008176