Zobacz więcej Rozpuszczalniki i zmywacze

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozcieńczalnik uniwersalny Dragon 5 l

Rozcieńczalnik uniwersalny Dragon 5 l

89,98
/ szt.
18
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rozcieńczalnik uniwersalny to preparat, który przyda Ci się podczas większości prac wykończeniowych oraz warsztatowych. Za jego pomocą oczyścisz i przygotujesz powierzchnie do dalszej obróbki. Rozcieńczalnik uniwersalny umożliwia Ci również dokładne oczyszczenie pędzli, urządzeń i innych zabrudzonych elementów po malowaniu.

   Cechy i zalety

    Uniwersalnym płynem do wykorzystania w gospodarstwie domowym, zakładzie przemysłowym i warsztacie jest ten oto rozcieńczalnik. Cechuje się właściwościami rozpuszczającymi wyroby rozmaitego pochodzenia – olejne, ftalowe, chlorokauczkowe czy chemoutwardzalne, dlatego przyda Ci się podczas prac renowacyjnych, wykończeniowych i remontowych. Za pomocą tego uniwersalnego rozcieńczalnika pozbędziesz się starych powłok z rozmaitych powierzchni i przygotujesz je do dalszej obróbki. Jego użycie sprawia, że dane obiekty stają się czyste i odtłuszczone, a tym samym gotowe do tego, by je pomalować czy polakierować. Rozcieńczalnik przyda Ci się również do czyszczenia pędzli i innych narzędzi po malowaniu, dzięki czemu użyjesz ich ponownie.

    • Rozcieńczalnik o niskiej zawartości siarki
    • Nie powoduje żółknięcia wyrobu rozcieńczanego
    • Do rozcieńczania wyrobów olejnych, ftalowych i innych

    Specyfikacja techniczna

    Metoda aplikacjiPędzel lub szmatka
    Kod produktu5903649004147