Zobacz więcej Rozdzielnice natynkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Elektryka i elektronika

Strzałka w prawo

Instalacje elektryczne

Strzałka w prawo

Rozdzielnice

Strzałka w prawo

Rozdzielnice natynkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozdzielnica natynkowa Elektro-Plast Elegant 1 x 12 modułów IP40

Rozdzielnica natynkowa Elektro-Plast Elegant 1 x 12 modułów IP40

54,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profesjonalne założenie sieci elektrycznej umożliwi Ci wykorzystanie między innymi takiego elementu jak rozdzielnica. Za jej pomocą możesz odpowiednio rozdzielić, łączyć czy przerywać obwody oraz tworzyć ich kombinacje. Prezentowany model jest natynkowy, dzięki czemu łatwo go zainstalujesz w swoim domu, a także innym budynku.

   Cechy i zalety

    Ważną częścią instalacji elektrycznej jest rozdzielnica – za jej pomocą możesz profesjonalnie połączyć, rozdzielić lub przerwać obwody. Model ten nadaje się do wszelkich budynków mieszkalnych, a także przemysłowych, dlatego wykorzystasz go w do wielu rozmaitych przestrzeni. Rozdzielnicę natynkową z łatwością zamontujesz na ścianie i umieścisz w wybranym, suchym pomieszczeniu. Jej poziom zabezpieczenia zapewnia Ci ochronę instalacji elektrycznej przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz przypadkową awarią. Rozdzielnica charakteryzuje się nowoczesnym i estetycznym wykończeniem, dlatego możesz ją nawet umieścić w widocznym miejscu. Skutecznie ochroni elementy instalacji elektrycznej, zapewniając Ci jej bezpieczne i funkcjonalne działanie.

     Specyfikacja techniczna

     Poziom ochronyIP40
     Sposób montażuMontaż natynkowy
     W zestawieListwa N, listwa PE; szyna TH-35
     KolorBiały
     Kod produktu5902431692104