LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Przyłącza kominów

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominy

Strzałka w prawo

Przyłącza kominów

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozeta maskująca Komin-Flex dzielona 80 mm

Rozeta maskująca Komin-Flex dzielona 80 mm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rozeta maskująca Komin-Flex dzielona pozwoli Ci zabezpieczyć otwór wlotowy instalacji spalinowych do przewodu kominowego. Dzięki niej system kominowy będzie dobrze spełniał swą funkcję. Rozeta została wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałej stali nierdzewnej – nie ulega odkształceniom ani pękaniu i na długo zachowuje swoje właściwości.

   Cechy i zalety

    Zadbaj, aby wszystkie elementy systemu kominowego były wysokiej jakości. Jednym z nich może być rozeta maskująca Komin-Flex dzielona 80 mm. Posłuży Ci ona do zabezpieczenia otworu wlotowego instalacji spalinowych do przewodu kominowego. Dzięki wykonaniu z wysokogatunkowej stali nierdzewnej na długo zachowuje swój kształt, nie ulega pękaniu i nie koroduje. Dzięki niej układ jest szczelny i świetnie pełni swoją funkcję. Rozeta maskująca Komin-Flex dzielona została objęta dwuletnią gwarancją. Wyprodukowano w Polsce – wybierając ten produkt, wspierasz rodzimą gospodarkę. Sprawdź także inne elementy dostępne w naszej ofercie, z których złożysz funkcjonalny system odprowadzania spalin – rury, kolanka, trójniki i złączki.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałStal nierdzewna
     Kod produktu5907726554921