Zobacz więcej Rozety na rury

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Rozety na rury

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozeta maskująca PCV GoodHome śr. 22 mm buk 2 szt.
Strzałka w prawo

Rozeta maskująca PCV GoodHome śr. 22 mm buk 2 szt.

10,48
/ kpl.
5,24
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Rozeta maskująca PCV GoodHome buk to bardzo prosty sposób na estetyczne wykończenie podłogi wewnątrz budynków. Produkt ten jest bardzo trwały i wytrzymały. Jego montaż nie zajmuje wiele czasu. Efekt natomiast zwiększa nie tylko estetykę wnętrza, ale też funkcjonalność podłogi. Rozetę dopasuj do pozostałych elementów wykończeniowych.

   Cechy i zalety

    Rozeta maskująca PCV GoodHome średnica 22 mm buk 2 sztuki jest wykonana z bardzo odpornego tworzywa. Dzięki zastosowaniu PCV masz pewność, że rozeta dobrze zniesie kontakt z wysokimi temperaturami. Z tego powodu może być z powodzeniem montowana na instalacji grzewczej. Produkt ten bardzo skutecznie zabezpiecza wycięty w panelach otwór przed gromadzeniem się w nim zanieczyszczeń. Rozeta maskująca PCV GoodHome buk ułatwi Ci tym samym utrzymanie podłogi w czystości. Sam montaż nie będzie dla Ciebie problemem. Nie jest także czasochłonny, dlatego szybko przeprowadzisz remont. Nasz asortyment obejmuje bardzo szeroki wybór elementów wykończeniowych do podłóg. Sięgnij po pasujące do siebie kolorystycznie produkty, by zwiększyć estetykę każdego wnętrza.

    • Łatwy montaż
    • Eleganckie wykończenie Twojej podłogi
    • Możliwość montażu na instalacji grzewczej

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar otworu22.2mm
    Średnica produktu48mm
    KolorBuk
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    WykończeniePółbłyszczące
    Kod produktu3663602531418