LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kasetony

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Kasetony

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Rozeta polistyren D55 32 cm

Rozeta polistyren D55 32 cm

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykorzystanie rozety to dobry sposób na dekorację sufitu. Jej zastosowaniem praktycznym jest ukrywanie nierówności sufitu oraz oprawy oświetleniowej. Dzięki niej w łatwy sposób zakryjesz łączenie żyrandola z sufitem. Nadaje się także do zawieszenia na ścianie jako sztukateria. Wyprodukowano ją z lekkiego polistyrenu w kolorze śnieżnobiałym.

   Cechy i zalety

    Wykorzystanie rozety to dobry sposób na dekorację sufitu. Jej zastosowaniem praktycznym jest ukrywanie nierówności sufitu oraz oprawy oświetleniowej – dzięki niej w łatwy sposób zakryjesz łączenie żyrandola z sufitem. Element ten nadaje się także do zawieszenia na ścianie jako sztukateria. Wykonano go z polistyrenu, który charakteryzuje się dużą lekkością, dzięki czemu jest wygodny w transporcie oraz montażu. Sama instalacja jest bardzo komfortowa, ponieważ wymaga wiercenia w ścianie otworów, wystarczy użyć specjalnego kleju montażowego. Rozeta sprzedawana jest w uniwersalnym, śnieżnobiałym kolorze – możesz zawiesić ją w oryginalnej formie lub przemalować na dowolny kolor. Można ją wielokrotnie pokrywać farbą, więc podczas kolejnego remontu nie ma konieczności wymieniania dekoracji.

    • Łatwy montaż
    • Można malować
    • Efektowna dekoracja

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość produktu340mm
    Średnica produktu340mm
    Grubość produktu30mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MateriałPolistyren
    KolorBiały
    Kod produktu3250790102638